درباره کهکشان بذر

درباره کهکشان بذر :

کهکشان بذر یک تولیدکننده و بازرگان بذر خصوصی متشکل از سه جوان پر شور ( مهندس کامپیوتر – مهندس کشاورزی – دیجیتال ماکتینگ ) می باشد.

سعی و تلاش ما همراه جهت تأمین با کیفیت ترین بذر ها با قیمت مناسب برای شما عزیزان گلکسی سید هست.

شرکت گلکسی سید در تلاش برای واردات ، تولید و  بذر های با کیفیت تولید داخل می باشد.

کهکشان بذر طیف گسترده ای از سبزیجات جدید، گیاهان، میوه ها، گل ها، گیاهان چند ساله و لوازم باغبانی با کیفیت را ارائه می دهد. ما به تجربه می دانیم که هر باغبانی اهداف و سلیقه های فردی دارد و هیچ باغی شبیه هم نیست.

تعداد محصولات کهکشان بذر کامل هست و به دلیل فرایند طولانی تعریف محصول در سایت از صبر و شکیبایی شما ممنون هستیم . اگرچه شما می توانید در واتس آپ با شماره ۰۹۹۰۶۶۸۰۰۹۸ بذر های جدید را پرس و جو و ثبت سفارش کنید.

 

قول کهکشانی :

نسل های زیادی از مشتریان به گلکسی سید برای ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت اعتماد کرده اند. باغبانان برای اطلاعات قابل اعتماد و نکاتی که باغبانی را آسان‌تر و موفق‌تر می‌کنند، به ما تکیه می‌کنند.

ما هر محصولی را که می فروشیم تضمین می کنیم و متعهد به رضایت و موفقیت همه شما عزیزان هستیم و توجه خاصی به انتقاد و پیشنهاد های شما داریم .

بذر های ما همیشه غیر GMO یا  همان غیر تراریخته هستند. ما قول می دهیم که شریک مورد اعتماد شما در هر مرحله از سفر باغبانی شما باشیم. بیایید با هم رشد کنیم!

 

هدف کهکشانی :

“موفقیت و لذت شما در کاشت مهمتر است برای کهکشان بذر تا درآمد.” انسان ها با درآمد کم و بیش می تونن زندگی کنن. مهم خاطره ای هست که از ما به یادگار خواهد ماند.

 

 

 

 

 

سبد خرید

بستن
منو
دسته بندی
فروشگاه
خانه
علاقه مندی ها
حساب کاربری
دسترسی
رتبه بندی
افزودن به کارت
توضیحات